Довіра • Мова: Українська
  Жанр: Документальний
  Рік виходу: 2013
  Продюсери: Альона Юхимчук, Олександр Юхимчук, Сергій Шараєвський
  Автор сценарію: Сергій Шараєвський
  Режисер: Сергій Шараєвський
  Помічник режисера: Юлія Притолюк, Лілія Бутляр
  Оператор: Юрій Ребрик, Юрій Деркач
  Монтаж: Юрій Деркач
  Графіка: Вадим Дричик

  Кожна молода пара, яка одружується, мріє про взаємини, побудовані на довірі. Однак статистика свідчить, що у більшості шлюбів через певний час партнери перестають довіряти одне одному. Так сталося й у житті Саші та Анжели. Познайомившись, вони закохалися до безтями і почали жити в цивільному шлюбі. Дівчина вірила, що тепер Саша «зав’яже» з кримінальним життям, Саша ж сподівався, що Анжела постійно буде сидіти вдома. Через деякий час їхні довірливі стосунки почали руйнуватися. Саша до нестями ревнував Анжелу та тероризував її допитами. Анжела зовсім йому не довіряла та навіть зраділа, коли Саша серйозно захворів.

  Що руйнує довіру? Як відновити втрачену довіру? Що потрібно, щоб не сумніватися у партнері? На ці та інші питання можна отримати відповідь, переглянувши фільм «Поговоримо про сім'ю. Довіра».

  «Довіра» є третім фільмом із циклу «Поговоримо про сім'ю»

  Загалом весь проект складається з 11 серій. В його основі лежать дослідження Національних Університетів штату Оклахома та Небраска (США), а також особисті напрацювання Ларрі Балларда, директора Ресурсного центру сім'ї при Університеті Націй (МБФ «Молодь з Місією»).

 • Гру нових акторів, в тому числі відомих для лучан особистостей, цікаві розповіді сімейних консультантів із міста Львова та історичні постановки – все це можна буде побачити у новому фільмі «Довіра», зйомки якого розпочалися 15 січня. Головними героями картини стало подружжя Горотів із Луцька.

  «У фільмі «Довіра» ми почуємо цікаву історію однієї сім'ї та побачимо, до чого призводять ревнощі. Картина також дає відповідь на питання: «Чи міняє щось штамп у паспорті?» — розповів режисер фільму Сергій Шараєвський./p>

  Прес-служба студії «Правда PRO»
  Фото — Іван Трошин

 • Довіряти один одному…

  Довіряти один одному — це життєво важливо для стосунків. Перевірте, чи у вас все добре.

  Сказав — не зробив.
  Пообіцяв — не виконав.
  «Прийду!» — не прийшов.

  Дрібниця за дрібницею. А тріщина в стосунках робиться все більшою і більшою. Це вже не смішно і зовсім не весело. Про такі «важкі» та «неприємні» речі говорити обов’язково потрібно і навіть життєво необхідно, як казав Макс Бонд, в шлюбі існує правило трьох «Р»:
  1. розмовляйте
  2. розмовляйте
  3. розмовляйте.

  Говорити про те, що тривожить і болить може бути важко. Тому, перед тим, як підійти до такої розмови, важливо перевірити свої мотиви і бути максимально чесним і відкритим, добрим, ніжним, турботливим, щоб розмова не мала вигляд «Як ТИ міг так зробити?» Коли говоримо на важкі теми, мусимо розуміти, що партнер не досконалий і може помилятися. Тому прощення — це той кінцевий результат розмови, якого треба прагнути.

  Отож, спитайте вашого партнера:

  1. Що з нижченаведеного я зробив, що ранило мою довіру до тебе? (поставте відмітку та поділіться один з одним)
  ___ порушення таємниці
  ___ безвідповідальність
  ___ невірність
  ___ подружня зрада
  ___ емоційна «зрада»
  ___ нечесність
  ___ ненадійність
  ___ моральна слабкість
  ___ невпевненість у собі
  ___ несправедливість
  ___ непунктуальність
  ___ ревнощі
  ___ інше ___________________________

  2. Які кроки я маю зробити, щоб ти знов міг/могла мені довіряти?

 • Прем’єра фільму «Довіра»  Відбулася презентація сімейного фільму «Довіра» студії «Правда PRO» та міжнародної організації «Молодь з Місією». 28 березня у конференц-залі готелю «Україна» на прем’єрі «Довіри» зібралися актори, журналісти та люди, які сприяли виходу фільму.

  «Картина дає відповідь на питання: «Чи міняє щось штамп у паспорті?» В фільмі можна побачити лицарські бої в славнозвісному Таракановому форті, побувати на дуелі Пушкінських часів, поринути в епоху Середньовіччя Луцького замку та поспостерігати за життям сучасних сімей», — розповів режисер «Довіри» Сергій Шараєвський.

  Окрім перегляду самого фільму, присутні мали змогу почути інтерв’ю з головними акторами — Максимом Мельничуком та Яною Романюк, а також із головними героями — сім’єю Горотів.

  «Довіра» — третій сімейний фільм із циклу «Поговоримо про сім’ю». Першою створеною картиною була «Любов», другою — «Розуміння».

  «Поговоримо про сім’ю» — це не комерційний, а благодійний проект. Ми створюємо ці фільми для того, щоб змінювалося життя, святогляд, мислення людей», — розповіла продюсер фільму Альона Юхимчук.

  На зустрічі продюсер фільму також представила цікаву статистику про світові сімейні тенденції. Згідно досліджень інститутів Буркінс та Херрітедж Фаундейшн: шлюб є програмою для боротьби з бідністю. Дослідники заявляють, що коли людина:
  1. Закінчить 11 класів школи,
  2. Матиме роботу,
  3. Вступить у шлюб,
  … то її шанси опинитися у бідності складають усього 2%. Якщо ж людина не зробить ці 3 речі, тоді шанси жити у бідності сягають 77%.

  Фільм «Довіра» має з’явитися на Youtube вже сьогодні. Наступним сімейним фільмом, який зніматиме студія «Правда PRO», ймовірно, буде «Повага».

  «Якщо любов — це річ, яку ми повинні проявляти безумовно, не за щось, а просто так, то довіру нам треба заслужити. Я бажаю, щоб ви навчилися заслуговувати довіру, щоб про вас сказали: «Це надійна людина, такій людині можна довіряти», — підсумував режисер фільму Сергій Шараєвський.

  Пресс-служба студії «Правда PRO»

Розробка сайту: Олександр Слобода
www.alexslobodafilms.com© 2010—2021 Поговоримо про сім’ю
© L.Ballard
Студія «Правда PRO»
www.pravdapro.org