Проект «Поговоримо про сім’ю»

«Поговоримо про сім’ю» базується на Будинку Єдності, який є алегоричним порівнянням вибудовування сімейних стосунків із побудовою будинку. Воно ілюструє, що сім'я повинна мати стійкий фундамент, міцні стіни і дах.
Це художнє порівняння  розроблено Ларі Баллардом, директором Ресурсного центру сім'ї при Університеті Націй, який скомбінував власні напрацювання з результатами наймасштабнішого дослідження у сфері сім'ї під назвою «Сила сім'ї» (Family Strength Study).

Вчені знайшли секрети міцної сім’ї

Група вчених, керівником якої був доктор Нік Стіннетт, поставила перед собою завдання знайти сильні сторони та характеристики, які притаманні більшості здорових і міцних сімей. Дослідження охопило неймовірну кількість подружніх пар — аж 14.000 — та стало дійсно міжнародним, адже чоловіки й жінки, які взяли участь в опитуваннях, проживали у 24 країнах світу. Двадцять п’ять років безупинної роботи — і перед людством сьогодні інформація, яка допоможе кожному дізнатися про «золоті правила сім’ї» та оцінити свої стосунки. Дослідження «Сила сім'ї» проводилося в університеті штату Небраска та було опубліковане у книзі «Фантастичні сім'ї» в 1999 році.

Україна долучається до проекту і буде збагачувати сім’ї

Сімейне служіння при МБФ «Молодь з місією» та його партнери — луцька студія продакшн «Правда PRO» — вельми вподобали алегоричний будинок, і так перейнялися цією ілюстрацією, що вирішили зняти серію документальних фільмів на кожен елемент конструкції. Вони залучили акторів, консультантів та реальні сім’ї, які погодилися розповісти свої історії від «а» до «я», не приховуючи власних помилок. Все це було зроблено, щоб показати приклад і тим, хто вже має сім’ю, але ще не задоволений своїми стосунками, і тим, хто лише збирається стати на рушничок щастя.


Розробка сайту: Олександр Слобода
www.alexslobodafilms.com© 2010—2021 Поговоримо про сім’ю
© L.Ballard
Студія «Правда PRO»
www.pravdapro.org