Вираження цінності
 • Мова: Українська
  Жанр: Документальний
  Рік виходу: 2014
  Продюсери: Альона Юхимчук, Олександр Юхимчук, Сергій Шараєвський
  Автор сценарію: Юлія Притолюк
  Режисер: Сергій Шараєвський
  Помічник режисера: Юлія Притолюк, Лілія Бутляр
  Оператор: Юрій Ребрик, Юрій Деркач
  Монтаж: Юрій Деркач, Сергій Шараєвський, Лілія Бутляр, Микола Ребрик
  Графіка: Вадим Дричик
  Стиліст: Сюзана Воляник

  Ольга, як і кожна жінка, хотіла, щоб її любили та цінували. Однак чоловік не цікавився нею, жахливо пив та бив Ольгу. Повторний шлюб теж не приніс жінці щастя. Її чоловік Юра виявився зовсім не тим принцом на якого очікувала жінка. Раптом в їхньому житті відбулася подія, яка змінила хід їхнього життя.

  Чи зуміють Юра та Ольга зберегти свої стосунки? Як потрібно виражати цінність дітям та коханій людині? Що відбувається з сім’єю, в якій партнери не приділяють увагу одне одному? На ці та інші питання можна отримати відповідь, переглянувши фільм «Вираження цінності».

 • Прес-служба студії «Правда PRO»

 • 5 мов Довіри

  А тут буде розміщений текст, який підготовить Альона.

 • Трейлер

 • Прем’єра фільму «Довіра»  Вийшов у світ другий фільм із проекту «Поговоримо про сім'ю» Напередодні Дня Святого Валентина студія «Правда PRO» спільно з організацією «Молодь з Місією» презентувала фільм «Розуміння» — другу серію проекту «Поговоримо про сім'ю».

  Фільм «Розуміння» — це мініенциклопедія відмінностей між чоловіком та жінкою, незнання яких, у більшості випадків, стає першопричиною непорозуміння у сім’ях.

  В основі фільму — родинна драма луцької сім'ї, яка зуміла подолати всі непорозуміння.

  Продюсер фільму Альона Юхимчук вважає, що більшість часу у сімейних стосунках витрачається на розуміння, адже шлюб складається з двох людей різної статі, різного виховання, освіти, поглядів, думок, різного сімейного досвіду. Розуміння не приходить саме по собі — його треба навчатися.

  На презентації фільму, що відбулася 13 лютого, присутні мали змогу особисто познайомитись та поспілкуватись з героями фільму, акторами (їх було близько ста), побачити виставу «Ризик» студентів Рівненського державного гумінітарного університету та безпосередньо переглянути фільм.

  Як стверджує режисер фільму Сергій Шараєвський: «Фільм «Розуміння» навчає, що незважаючи на різницю між статями, члени сім'ї мають приймати одне одного такими якими ми є, памятаючи, що сім'я — це не плацдарм для боротьби та з'ясування хто головніший, а партнерство та взаємодопомога».

  Пресс-служба студії «Правда PRO»

Розробка сайту: Олександр Слобода
www.alexslobodafilms.com© 2010—2021 Поговоримо про сім’ю
© L.Ballard
Студія «Правда PRO»
www.pravdapro.org